Повідомлення про проведення 30. IKP(Internationale Kurzhaar Prüfung)

Повідомлення про проведення

       30-х Міжнародних випробувань собак породи курцхаар 2021 (IKP)

           з 30 вересня по 02 жовтень 2021 в Угорщині

Клуб Német Vizsla Magyarország  люб'язно дав згоду  в рамках Всесвітньої мисливської виставки 2021 провести 30-е Випробування собак породи Курцхаар. Клуб німецьких курцхаарів   і Клуб Német Vizsla Magyarország в якості організатора сердечно  запрошують всіх любителів курцхаарів взяти участь у випробуваннях.

На ці випробування можуть бути заявлені собаки, зареєстровані в Родовідній книзі собак породи Німецький курцхаар, які мають нижче перераховані допуски. Заводчики (ведучі) повинні мати дійсне мисливське посвідчення.

 Умови допуску:

(Розділ II - § 2 "Порядку проведення випробувань німецьких курцхаарів на Міжнародних випробуваннях курцхаарів(ІКР).

Випробування відкриті для всіх собак, зареєстрованих в німецьких або зарубіжних реєстраційних книгах німецьких курцхаарів.

 Собаки повинні:

  1. Матищонайменшедва дипломи1ступеню в2нижчеперерахованихзмаганнях:Дербі,Солмc,AZPіVGP;
  2. Матиоцінкуекстер'єрущонайменше"SG"("дужедобре").

Замість осінніх випробувань Солмс визнаються також результати HZP мисливського союзу (JGHV), при пред'явленні результатів випробувань, за умови, що з усіх дисциплін випробувань,  його результати будуть відповідати 1 місцю в Солмс, (дуже високі оцінки =від 9 до 11 балів(без допомоги ззовні).  Собаки, які в зазначених вище випробуваннях (Solms, AZP, HZP і VGP) на основі наявних виняткових умов пройшли випробування на воді без дисципліни «Принесення дичини з заростей» (частина випробування), повинні додатково пред'явити результат випробування «VBR-E" c оцінкою "дуже добре». Доказ випробування «VBR-E" для країн ЄС може бути визнано тільки, якщо випробування проводилося в рамках Європейського руху охорони пернатих під час дозволених термінів полювання на водоплавну птицю, які є специфічними в кожній країні, і не повинні проводитися під час висиджування яєць і підростання пташенят. Собаки, у яких виявлена боязнь пострілу або води, не допускаються до участі у випробуваннях. Собаки іноземних власників, зареєстровані в визнаних реєстраційних книгах, якщо вони відповідають зазначеним вище вимогам, допускаються до участі у випробуваннях, відповідно до рішення Президії Клубу.

Заявки:

Заявки подаються через Голів Клубів  Голові випробувань пану Андреасу Томшке, Родауерштрассе, 62, 64372 Обер-Рамштадт.

Будь ласка, надсилайте одночасно фото собаки по е-Mail (бажано у форматі jpg), e-Mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

Приймаються тільки повністю заповнені заявки, включаючи адресу е-mail, вислані поштою, з підписом заявника і на актуальному формулярі заявки Клубу німецьких курцхаарів. Ніяких е-mail і факсів. Заявки слід заповнювати повністю, друкувати на друкарській машинці або на комп'ютері. До всіх заявок слід додавати копію чинного на момент проведення 30. IKP мисливського посвідчення. Написані від руки заявки, або заявки без мисливського посвідчення не приймаються.

Тільки для іноземних власників собак до заявки потрібно докладати:

- Родовід заявленої  собаки,

- Довідки про участь у всіх попередніх випробуваннях і виставках (сторінки з оцінками), (необхідно підготувати ксерокопії дипломів по запитуваною дисциплін + перекладені на німецьку мову).

 -Висновок про відсутність HD (дисплазії). Заявки, в яких нема переводу цих довідок на німецьку мову, не розглядаються. Претензії на допуск не приймаються. Організатор залишає за собою право прийняття рішення.

Щеплення і медичний огляд:

Особлива увага при подачі заявки звертається на те, що до заявки слід обов'язково додати дійсну ветеринарним правилам довідку про щеплення собаки від сказу. (Для українських учасників обов'язковий тест на сказ). Кінцевий термін подачі заявки: 01 липня 2021 року.

 Заявки пізніше не приймаються.

 Оплата заявки: 200,00

 

Вартість заявки оплачується на банківський рахунок:

IBAN Nr .: DE13 5089 0000 0079 1891 20 BIC-Code: GENODEF1VBD. Kontoinhaber: A. Thomaschke / DK Verband

 Гроші мають надійти на рахунок до закінчення терміну подачі заявки. Заявки з запізненням оплати не приймаються.

Зміст випробувань:

 Випробування проводитимуться відповідно до чинної редакції Порядку проведення міжнародних випробувань німецьких курцхаарів.

Керівництво випробувань:

Андреас Томшке, Родауерштрассе 62, 64372 Обер-Рамштадт, Тел. 06154/51179, моб. 0177/28993 73, e-Mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 Місцеве Керівництво та оргкомітет: Каролі Конечни, e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Офіс випробувань, місце знаходження:

 Biczó Csárda és Lovaspanzió 6085 Fülôpszállás Hármaspuszta 11.

E-mail: biszocsarda @ biszocsarda.hu, Homepage: www. biszocsarda.hu

Оренда квартир:

В інтернеті Ви знайдете за адресою http://www.ikp2021.com/ готелі, вітальні двори, хостели та приватні квартири в регіоні Фулопсалаш (Fülôpszállás).

Попередня програма випробувань

Четвер, 30 вересня 2021

9.00 - 11.30 Реєстрація в офісі, формування груп

13.00 - 14.00 Привітання

14.00 - 17.00 Оцінка екстер'єру

18.00 Нарада суддів, розподіл призів оцінка екстер'єру

П'ятниця, 01 жовтня 2021 року

 07.00 Зустріч в пунктах збору для виїзду на ділянки

 07.30 - 17.00 Випробування в полі і на воді

09.00 Від'їзд, супровідна програма

20.00 Засідання Всесвітнього клубу «Німецький курцхаар»

 Субота, 02 жовтня 2021

08.00 - 11.30 Випробування в полі і на воді (в разі потреби), по закінченню, оголошення результатів

 14.30 - 16.00 Пошук по сліду і роздача призів CACIT.

17.30 Ярмарок Хубертус.

 19.00 Святковий вечір. вручення призів

 Інформаційні листки Курцхаар, 02.2020  www.deutsch-kurzhaar.de